ucretsiz-eskrim-kursu

Değerli spor severler takip ettiğiniz üzere Aralık ayı içerisinde askıda eskrim projesini ortaya koymuştuk. Çankaya Eskrim Spor Kulübü’nün sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya koyduğumuz bu çalışmada amacımız eskrim sporu ile uğraşmak isteyip imkan bulamayan çocuklarımız için ücretsiz eskrim dersleri sağlayabilmekti. Özellikle bu eskrim sosyal sorumluluk projesinin duyurulması için sizleri de ufak bir oyun ile olaya dahil ettik ve dedik ki Facebook’ta Askıda Eskrim ilanımızın paylaşım sayısı kadar ay ücretsiz eskrim dersi sunacağız.

Şu anda 135 aylık ücretsiz eskrim dersimiz askıda bulunmaktadır. Eğer eskrim ile uğraşmak istiyor fakat maddi olanaklarınız el vermiyorsa hemen bizi arayabilir ve askıda bulunan eskrim derslerimizden kullanabilirsiniz. İletişim için Çankaya Eskrim Spor Kulübü Başkanı Ozan SARI’ya  05333152298 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Etrafınızda ihtiyacı olabilecek tüm çocuklarımızın ailelerine bu derslerden faydalanabileceğini de iletebilirsiniz. Ufak bir not, yaş aralığı 7-10 yaş arası çocuklarımız için geçerlidir.

ucretsiz-eskrim

Askıda eskrim projesine sponsor olmak için askıya bir ay eskrim dersi eklemek için yine Ozan SARI ile iletişim kurabilirsiniz. Buna ek olarak projemizi durarak eskrim dersi eklemek isterseniz yapmanız gereken buraya tıklayarak  Facebook üzerinden duyurumuzu paylaşmak.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder