Bizlere ulaşmak eskrim kurslarımız ve eskrim hakkında detaylı bilgi almak için lütfen arayınız

Çankaya Eskrim Spor Kulübü Başkanı Ozan SARI

05333152298

3 thoughts on “Çankaya Eskrim İletişim

 1. Cansın Sarıgöl

  Merhaba ben 23 yaşındayım ve eskrim ile ilgili bilgi almak istiyorum . Öncelikle yaş ve fiziksel özellikler aranıyor mu bu spor dalı için ? Ayrıca bu spor dalı için aşırı bir kondisyon gerekiyor mu ? Haftada kaç gün ve kaç saat antreman yapıyorsunuz ? Son olarak aylık ücretlendirmeyi ve gerekli spor malzemesi ile ilgili ücretlendirmeyi de söylerseniz sevinirim . teşekkür ederim .

  • eskrim

   Cansın Bey, soruarınıza detaylı bilgi almak için hemen bize 05333152298 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Kısaca yanıtlamak gerekirse, evet eskrim için ciddi bir kondisyona gerek vardır, her hangi bir fiziksel özellik beklentimiz yoktur. Yetişkinler için haftada 3 gün antrenman vardır.

 2. tevfik ersoy

  Merhaba
  Size eskrim spor kulüpleri hakkında yazıyorum.Polonyadaki eskrim sporu kulüpleri avrupa birliği değisim programlari dahilinde sizlerle ögrenci degisimi yapmak istiyor.
  Sizlerde bu konuyla ilgilenirseniz lütfen kontağa gecermisiniz?.
  Tesekkur ederim iyi bayramlar…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder