firuze-berna-eskrim

19 Mayıs 2016 tarihinde Eskrim Federasyonu Faaliyet takviminde yer alan Ted Gençlik Kupası’nda Çankaya Eskrim Firuze Ayşen Güneş ile şampiyon olarak altın madalya, Berna Ertenli ile Bronz madalya kazandı. Yaklaşık 6 yıl aradan sonra Gençler Bayan Flöre branşında Ankara’ya şampiyonluk taşımanın ayrıca gururunu da yaşıyoruz. Çankaya Eskrim kurulduğu bugünden  bu yana devraldığı bayrağı hep yükselterek taşımaya devam etti ve edecek. Yarışan sporcularımızı yürekten kutluyor ve başarılarının artmasını canı gönülden diliyoruz. Emeği geçen özellikle veli ve antrenörlerimize ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Alınan bu sonuçla Çankaya Eskrim Sporcusu Firuze Ayşen Güneş Eskrim Gençler Klasmanında birinciliğini altın harflerle kazımış yeni sezonda eskrim milli takımında bulunma yolunda büyük adım atmıştır. Sporcumuz Berna Ertenli’nin üst yaş grubunda aldığı bu sonuç bizlere Yıldızlar Klasmanında yeni sezonda milli takımın hiç de uzak olmadığını göstermiş ve kendimize olan güvenimizi kat kat arttırmıştır. İnanıyoruz ki 2016-2017 sezonunda sizlerin desteği ile Çankaya Eskrim fırtına gibi esmeye başlayacak ve hedeflerimize siz dostlarımız ile adım adım ulaşacak.

 

 

feskrim-sampiyon-ankara

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder