Eskrim antrenmanlarını Ankara Bahçelievler’de sürdüren Çankaya Eskrim Spor Kulübü 21-22 Kasım 2015 tarihinde Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde yapılan Süper Minik ve Minik Flöre Müsabakalarından  zaferle döndü. 3 madalya ile Ankara’ya dönen sporcularımızı yürekten kutluyoruz. Türkiye genelinden yoğun katılımlı, Eskrim Federasyonunun Faaliyet takviminde yer alan böyle bir müsabakadan başarılı sonuçlar ile dönen Çankaya Eskrim bu sonuçlarla hedeflerine bir bir yürüdüğünü tekrar göstermiştir. Müsabakada başarılı sonuçlara imza atam tüm eskrimcilerimizi, velilerimizi ve antrenörlerimizi yürekten kutluyoruz.

 

 

 

 

Baran Çobanoğlu Süper Minikler Erkek Flöre –> Bronz madalya

baran-cobanoglu-eskrim

 

Zeynep Sarı Minikler Bayan Flöre –> Gümüş Madalya

zeynep-sari-eskrim

 

Ahmet Tarık Demir Minikler Erkek Flöre –> Bronz Madalya

ahmet-tarik-demir-eskrim

 

Bu sonuçlara ek olarak minikler müsabakasında yarışan diğer sporcumuz Yusuf Arda Ay gruplarda 4 maç kazanmaış ilk elemeyi maç yapmadan geçmiş sonraki elemede elenmiş ve turnuvayı ilk 25 sporcu arasında tamamlamıştır.

Aynı tarihlerde Trabzon’da gerçekleşen yıldız erkek epe müsabakalarında ise milli sporcumuz Batuhan Evrim Selçuk beşinci olarak klasmanda ki yerini korumuştur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder