cocuklar-icin-eskrim

Çankaya Eskrim 2016 yılı için yeni sporcu adaylarını kabul etmeye başladı. Eskrim sporu ile çocuklarınıza özgüven, sağlık, dengeli bir vücut gelişimi sağlamanın yanı sıra analitik düşünce yeteneği kazandırıp ulusal ve uluslararası eskrim mücadelelerinde zaferlere yürümesini sağlayabilirsiniz.

Çankaya Eskrim milli takımda bulunan sporcuları, her yaş grubunda aldığı madalyalar ve durmadan, pes etmeden, fedakarlık ile çalışması ile kendini ispatlamış ve eskrim dünyasında centilmenliği, dürüstlüğü ve alçak gönüllülüğü ile saygınlık kazanmış bir eskrim kulübüdür.

Çankaya Eskrim Ankara’da uzman antrenörler, merkezi konumda bulunan çalışma salonları ve velileri için bekleme odası ile zafere yürüyen yolda en uygun şartları sizlere sunuyor. Aramıza katılmak için yapmanız gereken hemen bizleri aramak. Eskrim ve kulübümüz hakkında detaylı bilgi almak için 05333152298 ‘nolu telefondan kulüp başkanımız Ozan SARI’ya ulaşabilirsiniz.

Çankaya Eskrim ile eskrim öğrenmeye başladıktan sonra sizlerinde isteğine bağlı olarak çocuklarımız ulusal ve uluslararası eskrim müsabakalarında yarışabilir, kürsülerde madalya ve kupalar kazanıp zafer kazanma şansını yakalayabilirler. Uzun vadeli disiplinli bir çalışma ile Türk Milli Takımı’nda yer alıp ay yıldızımızı yüreklerinde taşıyabilirler.

Çalışma saatleri yaş gruplarına göre belirlenmekte olup 6-15 yaş arası tüm çocuklar için eskrim sınıfları mevcuttur. Buna ek olarak genç ve yetişkinler için de eskrim eğitimi vermekteyiz.

Bu muhteşem sanat ile tanışmak için hemen bizi arayın..

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder