Okul eskrim müsabakalarının programı belli oldu. Aşağıdan detaylı inceleyebilirsiniz. Bunun dışında okul maçları için sadece Yıldızlar Kategorisi için kafile oluşturulacaktır. Katılmayı düşünen sporcularımız için eğer velisi ile ulaşım ve konaklama sağlamayacak ise Yıldızlar kafilesi ile müsabakaya dahil olabilir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Ankara Eskrim İl Temsilcisi sayın Yasin Tarım’a ulaşılabilir.

Son olarak müsabakaya katılıp ulaşım ve konaklamasını kendisi sağlayacak olan sporcularımızın velilerinin Ankara Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’ne gidip,  belirtilen belgeleri (seyahat yönergesi kapsamında) imzalamaları gerekmekte.

Buna ek olarak müsabakaya gidemeyecek olan sporcularımızın yine Yasin Bey’e bilgi vermeleri gerekmektedir.

Son olarak silah lamları 5 numara olmalıdır. Lütfen 2 numara kullanıp müsabakaya gidecek olan sporcularımız 5 numara silahlarını temin etsinler.

Çankaya Eskrim’i, okullarını ve Ankara’yı temsil edecek tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyoruz. Kalbimiz sizinle,  güzel haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

okul-sporları-turkiye-eskrim-sampiyonasi

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder