Biletall Çankaya Eskrim İle Yürüyor

Biletall Otobüs Uçak Bileti

2016-2017 sezonunda Biletall Çankaya Eskrim’in yurt içi ulaşım sponsoru oldu. Çankaya Eskrim  ailesi olarak  Biletall’ın eskrim kulübümüze verdiği destek için yürekten teşekkür ediyoruz.

Sizlerde otobüs ve uçak biletlerinizi Biletall.com üzerinden alıp Ankara’da eskrimin temsilcisi Çankaya Eskrim’e ve Eskrim Sporuna büyük destek olabilirsiniz. Hemen tıklayın ve otobüs uçak biletlerinizi satın alın. 

Biletall Hakkında:

biletall.com öncelikle ulaşım hizmetleri biletleri tedariki olmak üzere, Türkiyenin en gelişmiş bilet satış ve dağıtım organizasyonudur.

Uzun yıllardır beraber çalıştığı, Türkiye’ nin sayılı şehirler arası otobüs firmalarının biletlerinin elektronik ortamda işlenmesini sağlamaktadır. Halen Türkiye coğrafyasının yüzde 80′ lik kısmında faaliyet gösteren otobüs firmalarının biletlerini satabilmekteyiz. biletall.com, faaliyet kapsamına şehirler arası otobüs firmalarının biletlerinin yanında diğer ulaşım sektörlerinin biletleri ile, spor etkinlikleri biletlerini de ilave ederek, bu konuda çağın getirdiği tüm avantajları hem yolculara hem de üye firmalara ulaştırmak için çaba sarf etmektedir.

Türkiye’nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu biletall.com, yurtiçi ve yurtdışında her türlü ulaşım hizmetleri (şehir içi toplu taşıma, şehirlerarası ve uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu) konularında faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir. biletall.com, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalışmalar içindedir.

biletall.com internet sitesinden, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı üye firmayı seçebilir ve bu biletleri anında satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik sistemimizi de kullanarak ek avantajlar sağlayabilirsiniz.
————

Biletall gibi markalarınız için en etkili iletişim yatırımı yöntemi olan sponsorluğu kullanarak, Çankaya Eskrim ile beraber hedef kitlenize ulaşıp marka değerinizi yükseltmek için hemen bizi arayın.

Çankaya Eskrim Telefon: 05333152298