epe-eskrim-ankara

Çankaya Eskrim olarak Ankara Bahçelievler’de bulunan saatlerimize ek olarak İl Müdürlüğümüzün Ulus’da bulunan eskrim tesislerinde de antrenman yapmaktayız. Ağustos ayı içerisinde Eskrim Tesisleri çarşamba 17:00-19:00 cuma 19:00-21:00 ve cumartesi 09:30-12:30 saatleri için Çankaya Eskrim Spor Kulübü’ne tahsis edilmiştir. Bahçeli’de bulunan eskrim salonumuzda çalışmalarımız sürmektedir. Çarşamba günü Epe takımımız, cuma ve cumartesi günleri flöre takımımızın kullanması planlanmaktadır. Detaylı antrenman programı için lütfen Çankaya Eskrim Spor Kulübü antrenörlerine başvurunuz.

Eskrim sporunda özellikle başarı için en gerekli adım düzenli antrenman devamlılığıdır. Bu sebepten dolayı sporcularımızın verilen antrenman programına ve antrenman saatlerine uymaları çok önemlidir.  Eskrim kulübümüzün düzenlediği eskrim kurslarına katılım sürmektedir. Eskrim kursları hakkında detaylı bilgi almak için 05333152298 numaralı telefondan, eskrim kulübümüz başkanı Ozan SARI’dan detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle antrenmanlara yeni başlayacak eskrim sevdalıları için yıllık üyelik indirimlerini kaçırmayın!

Çankaya Eskrim: Bahçelievler 52. sk no:71

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TemizleGönder